• By -

MÚZEUMOK ÉS KÖZÖSSÉGEIK

Az NKA által is támogatott műhelyünkön nemcsak az Alapítvány nemzetközi projektjében résztvevő magyar résztvevők számolnak be tapasztalataikról, de az alábbi kérdésekre is keressük a válaszokat:

Miért érdemes együttműködni a helyi közösségekkel?
Miben más a közönségfejlesztés (audience development) és a helyi közösségekkel való együttműködés (community involvement)?
Ezek hogyan valósulnak meg magyarországi viszonyok között?
Milyen lépcsőfokai vannak a közösségek bevonásának? (a gyűjtés, interpretáció és a bemutatás, kiállításkészítés illetve a kapcsolódó programok terén)
Mik a helyi közösséggel való konzultáció és együttmûködés kihívásai és tapasztalatai?
Hogyan segíthetik a közösségi média és más digitális technikák az együttműködést?
Mik a személyes történetek gyûjtésének, rögzítésének és megosztásának tapasztalatai?
Hogyan segíti a közösséggel való együttműködés a múzeum fejlődését, illetve a dolgozók és a közösség tagjainak személyes fejlődését, élethosszig tartó tanulását?

A műhelyen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Indokolt esetben utazási és szállásköltséget tudunk téríteni.

További információ: Miszné Korenchy Anikó, Tel: 30/280-7265, E-mail: mlalapitvany@gmail.com

Regisztráció: Scholtzné Hibay Alíz, E-mail: scholtzhibay@gmail.com

Vélemény, hozzászólás?

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

FEL