• By -

GEM konferencia (1996)

Gyimesi Zsuzsanna és Korenchy Anikó, a Pallas Oktatástörténeti Alapítvány önkéntesei 1996. augusztusában a GEM (Group for Education in Museums) meghívására részt vettek a Croydonban (London) megrendezett GEM konferencián, amely a “Working Together/ Partnerships in Museum Education” /Partnerkapcsolatok a múze­umi közművelődés terén) címet viselte. A konferencia utolsó napján 40 percben beszámoltak az Alapítvány tevékenységéről és a magyarországi múzeumok sikereiről és problémáiról. A konferencián való részvételüket a British Council támogatása tette lehetővé.

Vélemény, hozzászólás?

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

FEL