KONFERENCIÁK/MŰHELYEK

Óvodások a múzeumban
[ 2009-10-03 ]

Szélesség:1876Magasság:1163         Szélesség:591Magasság:726     Szélesség:1432Magasság:1135

A programon átbeszéljük a korosztály jellemzőit és a korosztállyal foglalkozó pedagógusok elvárásait. Megismerkedünk egy esztergomi, szombathelyi, szekszárdi és egy budapesti múzeum gyakorlatával, majd a hallott ötleteket megpróbáljuk alkalmazni a résztvevők múzeumaira.

Összefoglaló jegyzetek a műhelymunka egyes gyakorlataiból - Letöltés
Általános tanulási eredmények - Letöltés
Az óvodások jellemzői (Dr. Gróhné Illés Ildikó előadása) - Letöltés
Irodalomjegyzék - Letöltés
Juhász Litza jegyzetei (Általános szempontok) - Letöltés
Juhász Litza jegyzetei (A Vizuális Művészetek tanításának kaliforniai tanterve) - Letöltés
Dr. Gróhné Illés Ildikó előadása a Duna Múzeum munkájáról - Letöltés
Andrásné Marton Zsuzsa előadása a Wosinsky Mór Museum munkájáról
Tóth Kálmán előadása a Savaria Múzeumban korábban vezetett óvodás foglalkozásokról

Jelentkezés a részvételi díj (amely ebédet nem tartalmaz) befizetésével (OTP Bank 11703006-20070414) és a mellékelt vagy az innen letölthető jelentkezési lap elküldésével történik.

Jelentkezési lap letöltése

A műhelyeket csak minimum 7, maximum 15 fő jelentkezése esetén tudjuk megtartani!
Információ és jelentkezés: Miszné Korenchy Anikó, Múzeumok és Látogatók Alapítvány Tel: 30/280-7265 vagy 240-6092 (fax is), E-mail: mlalapitvany@externet.hu
Minimum 3 rendezvényre való együttes jelentkezésre előzetes befizetésnél 1000,- Ft kedvezmény! Diákoknak műhelyenként 500,- Ft kedvezmény. A két kedvezmény nem vonható egybe!!!

A műhelymunkák és konferenciák részei az Alapítvány "Több szem...avagy a Múzeumok nagyobb társadalmi szerepvállalása" című projektjének, amely az EGT/Norvég Finanszírozási Mechanizmus és az Ökotárs Alapítvány és partnerei támogatásával valósul meg.