Pályázati információk

Sikeres iskola - sikeres múzeum
[ 2004-10-01 ]

A Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma és a Magyar Természettudományi Múzeum a Múzeumok Mindenkinek Program keretében 2004. október 5-én megrendezte a Sikeres iskola - sikeres múzeum című Múzeumpedagógiai évnyitót és szakmai rendezvényt.. A program helyszíne a Magyar Természettudományi Múzeum új, szeptemberben megnyitott kiállítótere (Budapest, VIII. Ludovika tér 2-6.) volt. A résztvevő múzeumok lehetőséget kaptak, hogy múzeumpedagógiai kínálatukat, programjaikat posztereken is bemutassák, valamint a programhoz kapcsolódva megrendezésre került az I. Múzeumpedagógiai Expo-t, ahol a témához kapcsolódó ötleteket, vállalkozásokat, kiadványokat és termékeket mutattak be, vásárlási lehetőséggel. A rendezvényen Miszné Korenchy Anikó Sikeres együttműködési programok Európában címmel tartott előadást.