Pályázati információk

Oldalak száma: << 1 2

Sikeres iskola - sikeres múzeum
A Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma és a Magyar Természettudományi Múzeum a Múzeumok Mindenkinek Program keretében 2004. október 5-én megrendezte ....

2004-10-01
British-Hungarian dialogue on a Heritage Case Study
A budapesti Brit Nagykövetség és a British Council segítségével a Gondolatok sugárútján című programsorozat keretében hat fiatal magyar szakember (köztük Miszné Korenchy Anikó, kuratóriumi elnök) részt vett a londoni Museums and Heritage Show-n, látogatásuk során megismerkedhettek az angliai múzeumi élet és kulturális örökségvédelem aktualitásaival. Tapasztalataikat 2004. szeptember 24-25-én a "British-Hungarian dialogue on a Heritage Case Study -- Make Majk Marketable" (Brit-magyar párbeszéd egy örökségvédelmi esettanulmány kapcsán - Majkpuszta hasznosítása) című szemináriumon osztották meg a meghívottakkal.